Informacija gyd. Dianos Leškytės pacientams

Mieli pacientai,

Informuojame, kad nuo 2026 m. birželio 23 d. darbą su apylinke pradeda gydytojas Audrius Mončius, kuris laikinai pakeis į vaiko auginimo atostogas išeinančią gydytoją Dianą Leškytę.

Atkreipiame dėmesį, kad pasikeitus gydytojui keičiasi ir pacientų priėmimo laikas.

🩺 Gydytojas Audrius Mončius pacientus priims:

I, III, V – 15:00–18:00 val.
II, IV – 8:00–11:00 val.
Vizitams registruotis galite įprasta tvarka telefonu arba internetu https://ipr.esveikata.lt

Dėkojame už supratingumą ir pasitikėjimą mūsų įstaiga.

Kitos naujienos