Mieli pacientai,
Informuojame, kad nuo 2026 m. birželio 23 d. darbą su apylinke pradeda gydytojas Audrius Mončius, kuris laikinai pakeis į vaiko auginimo atostogas išeinančią gydytoją Dianą Leškytę.
Atkreipiame dėmesį, kad pasikeitus gydytojui keičiasi ir pacientų priėmimo laikas.
🩺 Gydytojas Audrius Mončius pacientus priims:
I, III, V – 15:00–18:00 val.
II, IV – 8:00–11:00 val.
Vizitams registruotis galite įprasta tvarka telefonu arba internetu https://ipr.esveikata.lt
Dėkojame už supratingumą ir pasitikėjimą mūsų įstaiga.



